Apmokėjimas

Atsiskaitymas


Mūsų parduotuvėje pirkti paprasta - išsirinkę prekę, spauskite Į KREPŠELĮ. Jei norite pridėti į krepšelį kitų prekių, spauskite TĘSTI APSIPIRKIMĄ. Išsrinkę norimas prekes, spauskite ATSISKAITYTI. Užpildykite kontaktinius duomenis ir spauskite TĘSTI. Sekančiame puslapyje išsirinkite mokėjimo būdą ir sekite instrukcijas. Šiuo metu greitai ir patogiai atsiskaityti galite per mokėjimo sistemomis paysera.com (bankiniai pavedimai) ir PayPal (kredito kortelės). Elektroniniu paštu gausite patvirtinimą apie atliktą užsakymą.


Prekės ir kainos

 

Prekės turinys aprašytas prie kiekvienos prekės.

Prekių kainos pateiktos eurais ir nurodytos kiekvienos prekės aprašyme.

Į prekės kainą yra įskaičiuotas 21% pridėtinės vertės mokestis (PVM).

 

Privatumas

 

Pirkėjo pateikti asmeniniai duomenys (vardas, pavardė, gyvenamoji vieta) bus naudojami tik užsakymo įgyvendinimui, kad prekė saugiai atkeliautų iki pirkėjo. Įsipareigojame pirkėjo asmeninius duomenis saugoti nuo trečiųjų asmenų ir naudoti tik tiesioginiam užsakymų vykdymui.

 

Prekių grąžinimas

 

Remiantis, 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro patvirtintu įsakymu Nr. 217 Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo, jei prekė netiko ar nepatiko, ją galite grąžinti per 7 kalendorines dienas nuo siuntos gavimo, tik nenaudotą ir originaliame įpakavime. Grąžinsime pinigus už prekę, išskyrus transporto kaštus per 15 dienų. Už prekių siuntimą atgal sumoka pirkėjas. Jei prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę kokybiška preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Dėl grąžinamų prekių rašyti: info@kosemalose.lt